Mingi pidu oli, sõbra suvilas. Rahvast oli piisavalt, selline mõnus oma seltskond. Kõik olid enam-vähem tuttavad, ainult, et teiste seast jäi silma üks uus poiss, väga veetleva välimusega. Ta oli vanem, temas oli midagi, mis pani mind teda tahtma.

Meie pilgud kohtusid paar korda. Pikk õhtupoolik oli juba seljataga, tundsin end veidi uimasena, läksin rõdule, istusin lamamistooli ja panin silmad kinni. Ma ei kuulnud midagi, aga tundsin, kuidas kellegi käsi mu kätt silitas. Avasin silmad ja see oli TEMA. Ta ütles, et ei tahtnud mind äratada ja istus mu kõrvale.

Me rääkisime ja arutasime maailma asju, olles samal ajal nii erutunud. Me lausa tõmbusime teineteise poole. Ta oli nii tark, viisakas, seksikas. Sulgesin silmad ja lihtsalt kuulasin ta juttu. Kujutlesin, kuidas ta mulle aina lähemale kummardub, mu rindu katsub, kuidas ta mind suudleb ja limpsib.

Kas oli minu kujutluvõime nii elav, või oli see tõelisus? Avasin silmad. Me puudutasime teineteist ja nautisime seda. Tundsin, et tal läks kõvaks, tahtsin teda veelgi enam. Tema käsi libises üle mu rindade ja tegi rinnahoidja tagant lahti. Nööpisin lahti ta püksid, tema jälle minu omad. Nii see läks.

Olin nii kuum ja tema nii vastupandamatu. Ta lükkas oma peenise mulle tuppe - nii kindlalt ja nii sügavale - ning jätkas vaheldumisi aeglases ja kiires rütmis, võttes vahepeal välja ja stimuleeris mu kliitorit.

Ma pole veel kunagi varem nii kiiresti orgasmi saanud. Ta hoidis mind tugevalt, ent õrnalt ja suudles mu rindu. Igakord, kui ta orgasmi sai näksis ta mind. Kui me ükskord omadega lõpule jõudsime, lamasime veel tükk aega seal alasti. Adrenaliini lisas veelgi see, et keegi oleks võinud meid näha!

Vahepeal jäin paariks tunniks tema kaissu magama ja ärkasin kuuma erutuse peale. Ta silitas mind ning tal oli kõva. Võtsin kätte ta peenise, kummardusin selle kohale, tõmbasin korra keelega üle ja võtsin suhu, sulgedes huuled täpselt peenise pea kohalt ning tehes peaga ringjaid liigutusi. Ta haaras mu rindadest ja lasi kuuldavale eriti rahuloleva häälitsuse, ohkides veel mõnda aega – nii mõnus oli see!

Missugust mõnu suudavad kaks inimest teieneteisele pakkuda, mis mõlemat täielikult rahuldaks? Midagi nii head pole ma tõesti tükk aega kogenud.

Hommikul ärgates teda polnud, kuid rinnahoidja vahelt leidsin sildikese, milles ta ütles, et helistab mulle. Kust ta küll mu numbrit teadis? Kahjuks elame tänu ülikoolile eri linnades, kuid esimesel võimalusel saame alati kokku,et seksida ja teineteist nautida.