Me kõik oleme seal olnud. Peale mitmeid kinos- ja söömaskäike leiame end valmis olevat voodisse minema temaga, lihtsalt selleks, et kaotada kogu suhte võlu ja salapära kolme minutiga. Küsi eneselt: "Kuidas see juhtus?" Vastus on lihtne - sa ei pannud teist inimest testi läbima. See on lihtne test, aga siiski vajalik. Sinu teine pool peaks vastama igale nõudele veatult.

Siin on 10 romantika reeglit. Muidugi neid saab nihutada tähtsuse järjekorras üles- või allapoole, aga kõikidele reeglitele peab vastama kompromissitult ja taganemata. Nii väldid õnnelikult tulevikuapse ja häbiväärseid hetki.

1. Kirg.
Vestlused peavad olema täis sensuaalset energiat. Hea silmside, sositamine pimedas... Õhus peab müstikat olema.

2. Liiale minek.
See on tähtis, sest kui sa pole kellegagi, kes tantsib andunult ja kindlalt, on suur võimalus, et ta ei oska teist tüüpi tantse tantsida. Käte liikumine, kõnnak, naeratus - kõigel on tähtis osa rituaalis.

3. Lõhn.
Keha lõhn ütleb sulle palju inimese kohta. Mõned on sündinud magusaima lõhnaga, mõnedel suhteliselt vastumeelne lõhn. Jutt pole deodorandist, vaid keha naturaalsest lõhnast. Kui tema lõhn on sulle meeldivalt uimastav, teeksid kõik, et sellest purju jääda.

4. Riided.
Inimene peab tundma end vabalt riietuses, mida kannab. Riietel peaks olema natuke stiili ja seikluslikust. Tavaliselt inimesed, kes on väga kitsarinnalised riietusmaitse koha pealt on kitsarinnalised paljude teiste asjade koha pealt.

5. Huumorimeel.
Positiivne ellusuhtumine on väga ligitõmbav. Kas pole armas olla inimese lähedal, kes paneb sind naerma?

6. Seikluslikus.
Keegi, kes riskib ja võtab elust, mis võtta annab, võib olla väga huvitav partner.

7. Entusiasm.
Sinu potentsiaalne partner peab olema suuteline ohverdama ükskõik mida, et veeta ööd koos (kaasaarvatud hommikul tööle teatamine, et on raskelt haigeks jäänud). Sa otsid kedagi, kes on võimeline nädal aega toitu koju tellima ja mitte nägema päevavalgust, lihtsalt selleks, et õppida tundma igat ruutsentimeetrit sinu kehast - kaks korda.

8. Loovus.
Sinu kaaslane peab olema innovatiivne ja ajast ees.

9. Avatud ja mõistev...
kõige suhtes. Intelligentsus rokib!

10. Hea suhtleja.
Ta peab olema suuteline suhtlema teistega igas situatsioonis.