Tundub, et mehed püüavad koguaeg välja selgitada, mis naisele meeldib ja mis talle rahuldust pakub. Nad ei paista kunagi mõtlevat enda erogeensetele piirkondadele. Härrasmehed, täna paistab teie päevas päike.

Me kõik oleme kuulnud sellest kurikuulsast G-punktist, mis naise kehas paikneb. Kas ka meestel on G-punkt? Noh, tehniliselt neil seda ei ole, kuid on olemas koht nende kehal, mis nad hulluks ajab.

Ära ole oma vaadetes kinni

Selleks maagiliseks mehe kehaosaks on tema eesnääre. Enne kui te mehed mu peale maruvihaseks saate, vihjan sellele, et kuni te pole seda järgi proovinud, ei tea te selle kohta suurt midagi. Lõppude lõpuks anaalse stimulatsiooni nautimine ei näita veel seksuaalset orientatsiooni. Teisisõnu kui palud oma tüdrukul sind puudutada „sealt tagant”, ei oleta ta veel, et magad salaja tema vennaga.

Kui tahad avastada mehe G-punkti ehk eesnääret lastes oma tüdrukul eksperimenteerida selles piirkonnas, siis võib see valla päästa uskumatult erootilisi tundeid. Eesnääre on umbes kondoomi suurune väike nääre, mis asub munandite ja päraku vahele jäävas piirkonnas. Kui eesnääret puudutustega erutada, siis võib see mehe orgasmi lausa hullu moodi intensiivistada. Eesnäärmeni jõuab seespidiselt surudes libestiga määritud sõrme pärakusse. Julgemad võivad proovida seda erinevate seks-leludega. Õrnalt näärme masseerimine võib paljude meeste jaoks kaasa tuua plahvatuslikke orgasme.

20. sajandi alguses järgisid paljud naised raudset nõuannet masseerida käte abil oma meeste eesnääret sel ajal, kui nad seksisid. Teise maailmasõja ajal tegid sõjaväe meedikud eesnäärme massaaži „vaagnaummistuse ravina” sõduritele, kes polnud kuid naisega seksinud. Kui osadele meestele meeldib, kui nende eesnääret puudutatakse alles siis, kui nad on erutatud seisundis, tunnevad teised, et eesnäärme ergutamine suurendab nende erektsiooni ja viib parimate orgasmideni, mida nad iial on kogenud. On ka juhtumeid, kui mehe peenist ei ole vaja üldse puudutada, kuna tunne, mille nad saavutavad eesnäärme „erootilisest massaažist” on piisav, et saavutada täis-plahvatuslik orgasm. Kuid pea meeles, et koos partneriga selle erogeense tsooni täielikuks avastamiseks pead end tundma mugavalt, mänguliselt ja eksperimenteerimis-valmis! Kuna kõik inimesed on erinevad ja naudivad erinevaid asju, on eksperimenteerimine parim viis teada saada oma eelistusi. See aga viib mind järgmise soovituseni oraalse seksi ja eesnäärmega seotud naudingute osas.

Puuduta eesnääret

Kord, kui oled koos oma kalli teise poolega välja selgitanud, mis sulle meeldib, anna talle vabadus eksperimenteerida. Osta veel-põhinevat libestit – lase tal sellega oma sõrm kokku määrida ja suru ta sõrm oma pärakusse. Kuigi alguses võib see tunduda kummaline, anna endale hetk aega kohaneda, kuna see saab kindlasti olema uskumatult suur nauding (kas arvad, et naise jaoks on meeldiv, kui surud midagi, mis on viis korda suurem kui sõrm, tema tagumikku?). Ei ole vajalik, et ta suruks sinusse terve sõrme, kuna kõige tundlikum piirkond ei jää sügavale pärasoolde.

Aeglaselt... aeglaselt...

See eelmängu meetod tuleks läbi viia teo sammul, kuna mõõdukas kiirus ainult suurendab sinu iha saada enamat ja võimaldab teil mõlemal kohaneda selle uue tundega. Kui ta hakkab aeglaselt liigutama oma sõrme sisse ja välja, aitab see lõdvestuda. Kui te mõlemad end mugavalt tunnete ja ta sõrm on täielikult sinu sees, soovita tal kõverdada oma sõrme ülespoole ja teha oma sõrmega „tule siia” liigutust (või veel parem, saada talle see artikkel e-mailiga!). Selle liikumisega koputab ta sõrme ots õrnalt sinu eesnäärmele. On mehi, kes on võimelised saama orgasmi juba ainuüksi eesnäärme masseerimisest, kuid teised ihaldavad seda stimuleerimist koos suuseksiga.

Kepi mind tagant

Otseloomulikult peab sul olema avatud meelega naine, et küsida midagi, mis kasvõi ligilähedaselt on seotud sinu pärakuga. Niisiis kui oled üks neist õnnelikest, siis naudi seda. Ühel päeval, kui su naine teeb sulle suuseksi, lase tal stimuleerida sinu pärakut, hõõrudes seda väljapoolt. Sa ei usu, kui uskumatult hea tunde tekitab see, kui sinu peenist ja pärakut ergutatakse samaaegselt. Kui su naine on „ma katsetan kõike korra” tüüpi, siis las ta masseerib sinu pärakut oma keelega. Esialgu võib see kõlada mitte just kõige kutsuvana, kuid kui oled just dušši alt tulnud, siis milles probleem? Las ta lakub mune ja liigub siis piirkonda munade ja päraku vahel. Ta võib seda kohta ka sõrmega erutada, kui nii talle rohkem meeldib. Siis lõpuks võib ta liikuda oma keelega sinu pärasoolde ja lakkuda seda aeglaselt, kuigi esialgu võib see tunduda kummaline. See saab olema aina rohkem ja rohkem erutav, kui ta käsi sinu peenisel liigub omas tempos.

Stimuleerige eesnääret

On tõesti kurb, et paljude seas on ikka veel negatiivne suhtumine anaalsete puudutuste suhtes, kuna nii jääb neil vahele oluline osa mehe kehal. Iga naine tahab sind rahuldada samamoodi, nagu sina rahuldad teda ja tal vaevalt leidub kahtlusi teha seda, mis sulle meeldib. Ja pea meeles, et seda võib teha ka vastastikuselt. On naisi, kes samuti armastavad anaalset erutust. Isegi kui neil pole eesnääret, võivad anaalsed puudutused olla vägagi erutavad mõlema sugupoole jaoks, kuigi selles kategoorias on meestel naiste ees eelis! Kuna eesnäärme piirkonnas on nii palju närvirakke, erutub see väga lihtsalt ja tekitab kergelt võimsaid orgasme. See on suurepärane võimalus sinu naisel näidata, kui kõrgelt ta hindab seda, mida sina voodis talle teed.