Kui kiiresti tohib mehel erektsioon tekkida? Mismoodi peab mees kätega naise riiete alla pugema? Mis on lubatud voodis ja kui palju tohib orgasmi teeselda? Ainult sellele, kes tunneb kõiki seksuaalse lähenemise mängureegleid, saab osaks triumf. Alljärgnevalt esitame teile tähtsamad allpool vööd käitumise reeglid.

1. Mis ahvatleb lähenema?

Esmalt natuke jahipaikadest. Kõrtsis sobitavad tutvust ainult need, kes tõesti mitte kuskil mujal löögile ei pääse. Täitsa mööda on sellised tobedad paroolid nagu: "Kas sa käid siin tihti?" ja "Mis, täitsa üksi?". Parimaid võimalusi külgelöömiseks pakuvad köikvõimalikud üritused: kontserdid, näitused, täikad jne. Seal leidub igal sammul midagi sellist, mida saab kasutada hea ettekäändena vestluse alustamiseks. Edasijõudnud flirtijad alustavad kutsuva pilgumänguga. NB! Ärge klammerduge meeleheitlikult uue tuttava külge! Mida kergemalt te asja võtate, seda sundimatum õhkkond tekib.

2. Kes kellele helistab?

Isegi emantsipatsiooniajastul on mees see, kes haarab esimesena telefonitoru. Aga mitte kohe järgmisel päeval. See jätab mulje, nagu oleks tal midagi hädasti vaja. Pealegi ei olda ju enam teismelised. Telefonikõne tulemuseks peaks olema kohtamine. Sobiv kohtumispaik oleks restoran, kuid mitte ülearu kallis, sest mine tea, kas investeering end ka ära tasub.

3. Millest rääkida?

Lihtne, aga kindel teema on tööasjad. Põnevam on rääkida huvialadest, kas või filmidest ja muusikast. Kaval on see, kes esitab küsimusi ja laseb vestluskaaslasel lobiseda. Sellega välditakse oma isiku liigset ülesupitamist. Absoluutne tabu: purunenud suhted ja armuvalust ülesaamine. See käib teisele ainult närvidele.

4. Millal peaks mehel erektsioon tekkima?

Eks ole tobe küsimus? Kõik sõltub paljuski partneri ootustest. Restoranis tekitavad mehe pungil püksid naisele pigem piinlikkust. Tantsides vöib ta seda võtta juba komplimendina. Kuid niipea, kui naine kavalerile käe külge paneb, peaks mehel erektsioon tekkima.

5. Millal tohib mõelda vahekorrale?

Kes nõuab seksi kohe esimesel õhtul, laseb enamasti pärast soovitu kättesaamist jälle jalga. Aga kui ka kolmandal kohtumisel asi veel niikaugele ei jõua, tuleks võtta ette arutelu tsölibaadi mõttekusest.

6. Kuidas teha vahekorra ettepanek?

Kogemused näitavad: mida ebatõsisemalt ja originaalsemalt asjast juttu tehakse, seda tõenäolisem on soodne vastus. Näiteks: "Kas võtame veel klaasi sampanjat sinu valitud kohas?" mõjub hoopis paremini kui standardne "Kas sinu või minu juures?"

7. Kus on sobiv seksimise koht?

Täiesti maitseasi. Ja ka võimaluse küsimus. Paljudele meeldib veeta esimene öö neutraalsel pinnal. Sõiduauto on klassikaline armastajate pesa, ent paraku ebamugavav. Vabas looduses on meeleolu romantilisem, kuid halb ilm võib segada. Populaarne kiirseksi koht on trepikoda.

8. Kes võtab välja kondoomi?

Nüüdisajal on täiesti ükskõik, kas preservatiivi toob lagedale mees või naine. Peaasi, et üks partneritest seda ikkagi teeks. Väljavõtmine ja pealepanemine peaks ometi kõigil selge olema, sest kondoomiga oskamatu kohmitsemine mõjub väga häirivalt. Esimeseks korraks piisab kõige tavalisemast kondoomist, nupukeste ja muude viguritega imeriistad võite hoida pärastiseks.

9. Kuidas naisele käsi külge ajada?

Kui seksi kokkulepe on saavutatud, järgneb lahtiriietumine. Naised tahavad, et neid paljastataks aeglaselt, nagu hoolega pakitud kingitust. Tundke mõnu sellest, kui iga uus äravõetud riietusese paljastab osa teie partnerist! Tehke lahtiriietumisest erootiline mäng. Aga ärge selle juures magama jääge. Kes liiga kaua venitab, jätab partnerile mulje, et ega ta nii väga ei tahagi.

10. Millega käib naine mehele närvidele?

Vaikimine on hõbe, rääkiminek kuld. Suuremale osale meestest käib hirmsasti närvidele, kui partner seksi juures ülearu lobiseb. Lõputud diskussioonid ning küsimise ja vastamise mängud viivad kogu toimetamise külmalt asjalikule pinnale. Selle asemel võiks naine pruukida oma suud millekski mõistlikumaks. Teine halb asi on see, kui mees elu eest pingutab, naine aga lesib liikumatult nagu lestakala. Natuke võiks ikka temagi endast elumärki anda!

11. Kui ebasündsalt tohib väljenduda?

Siivutu kõnepruuk on kuristiku serval balansseerimine. Ühelt poolt on hea seksi tunnus see, et partnerid unustavad kõik tabud. Teiselt poolt võib õrnahingeline saada kenakese soki, kui talle naudingu tipul mingi rõvedus kõrva oiatakse. Esimene kord on kõige mõistlikum jääda enam-vähem sündsuse piiridesse. Hiljem võib ebatsensuursete väljendite annust järk-järgult suurendada.

12. Kes millal peab orgasmi saama?

Asja mõte on, et mõlemad saaks, ideaalsel juhul korraga. Aga esimesel ööl õnnestub see ainult harva. Meestel ja naistel on erinev erutumise rütm ja esialgu peavad uued partnerid koos tegutsemist mõnda aeaa harjutama. Ent ikkagi kannatab hea kavaler seni, kuni naine oma rahulduse kätte saab. nii kaua peab suutma vastu pidada.

13. Mis teha, kui väikemees alt veab?

Kui mehel ei teki erektsiooni, on pettumus muidugi suur. Kuid seda võib juhtuda ka kogenud seksijaga. Esmaabi: säilitada rahu! Igasugused süüdistused on karmilt keelatud! Kui peaks juhtuma, et mehel omadega natuke kauem aega läheb, püüdke võtta asja huumoriga. Vahepealne aeg täitke aga hellitustega.

14. Kui tähtis on suuseks?

Seks ei o1e merelahing, kus on eesmärgiks vaenlase laev võimalikult kiiresti uputada. Torpeedo väljalaskmiseks on aega küll. Eelmängu ajal võib loomulikult teha ka suuseksi kas naine mehe1e (fellatio) või mees naisele (cunnilingus). Aga ainult soojenduseks. Oraalseks ei peaks asendama vahekorda ennast. Ja seda, et mõlemad peaks enne vannitoast läbi käima, ei ole vist tarvis mainidagi.

15. Millised on tegelikult naiste seksuaalfantaasiad?

Rusikareeglit on raske anda, aga proovime siiski. Naised unistavad mehest, kes viiks nad romantikamaailma. Mees peab oskama naise kirge valla päästa ja teadma naise salajasi soove. Ta peab oskama sisustada vihjeid ja ka ära tabama, millal on naine õnne tipul. Kuid hea partner peab ka taipama, kui naisel ei ole viitsimist pikaks eelmänguks ja ta tahaks kohe asja kallale asuda.

16. Millal tohib tulla välja ettepanekuga teha veel üks kord?

Igal ajal, kui kummalgi jälle tahtmist on. Tavaliselt jätkub naistel vastupidavust kauemaks kui meestel. Nad rõõmustavad, kui mehe suguti ennast jälle püsti ajab ja on pettunud, kui see on esimese korra järel juba nokaudis. Head naised uskavad aga ka siis oma partneri jälle vormi viia.

17. Mis õieti on seksis üldse lubatud?

Sellele on väga lihtne vastata: kõik. Senikaua, kui see pakub asjaosalistele lõbu ega välju seadusega lubatud piiridest. See tähendab ka, et kumbki ei tohi tunda, et on sunnitud tegema asju, mis talle ei meeldi. See, kellele meeldivad eksootilisemad mängud, peaks uue partneriga nendest enne rääkima, et hoida ära vastastikust pettumust.

18. Kui palju tohib orgasmi teeselda?

Igale mehele meeldib kuulda, et ta on voodis hea. Seda on talle vaja enesest lugupidamise säilitamiseks. Sisimas on tal alati hirm olla oma eelkäijatest viletsam. Siiski peaks naine jääma oma kiidusõnadega mõistlikkuse piiridesse. Hüsteeriline "Oi-oi-oi-oi-oi kui hea!" võib näida odava tsirkusena.

19. Millist asendit tuleks eelistada?

Lollikindel valik esimesel ööl on misjonäriasend. Seda teab vist igaüks: naine lamab selili ja mees on tema laialiaetud jalgade vahel. Küsitluste andmetel on misjonäriasend kõige populaarsem asend ratsaasendi ja a tergo ees. Misjonäriasendi eelis on see, et partnerid saavad teineteisele otsa vaadata, neil on suur liikumisruum ja erutus on tugev. Akrobaatilised harjutused tuleks värskelt armunutel seniks edasi liikata, kuni nad on teineteist paremini tundma õppinud.

20. Mida teha pärast seksi?

Mitte mingil juhul esitada lolle küsimusi. "Kas ma olin hea?", "Kas see meeldis sulle?" või "Kas sa said ka orgasmi?" rikuvad kogu meeleolu. Samuti vale on probleemidest vestlemine, äratuskella üleskeeramine või emale helistamine. Sootuks paremini mõjub romantiline järelmäng: kallistage, suudelge, öelge teineteisele midagi ilusat. Ja kui ühel partneril peaks olema tungiv vajadus dusi alla minna, siis võtku teine sinna kaasa.

21. Millal ära minna?

Mitte kohe pärast seksi. See oleks südametu. Iseasi muidugi, kui iga hetk on oodata koju armukadedat abikaasat või kui seks oli täielik fiasko. Tavaliselt peaks aga armuööle järgnema ühine hommikusöök. Ka rääkimine pole ju vahelduseks paha. Ühtlasi saab niimoodi proovida, kas suudetakse teineteist hommikul veel välja kannatada.

22. Ja mis meist nüüd siis edasi saab?

Oleneb olukorrast. Kas te tahate, et teist üldse midagi saaks? Kui jah, siis on elu näidanud, et sõprust hoiavad väga hästi alal väikesed kingitused. Iseäranis naised on lisaks lahketele sõnadele väga tänulikud ka pisikeste üllatuste eest. Kink ei pea olema suurejooneline ja kallis - asja ajab ilusti ära mõni armas pisiasi, võib-olla lõhnaõli, lustakas postkaart või CD lauluga, mida kunagi koos kuulasite. Ning ka mees rõõmustab kindlasti kena lipsunõela üle. Kes tahab kindlustada endale uue armastatu soosingut, peaks seda inimlikku nõrkust kindlasti kasutama. Ja siis jääb üle ainult oodata. nii umbes 24 tundi. Kui teine pole selle aja peale veel mingi ahvatleva ettepanekuga välja tulnud, võite kanda selle öö lahtrisse "kogemused".
Ja mäng algab otsast peale.