Vahel võtab kirg silme eest mustaks, teinekord ajavad mehe lähenemiskatsed haigutama. Ei, sa ei ole sellest mehest tüdinud.

See, kui näljas sa seksi järele oled, sõltub peamiselt hoopis nii lihtsast asjast nagu hormoonid. Hormoonitase su organismis muutub pidevalt, sõltudes menstruatsioonitsüklist. Vaata, mida hormoonid sulle keskmiselt 28 päeva jooksul siis ette kirjutavad.

1-7. päev

"Pahad päevad" algavad ja seksuaalsus on ilmselt madalaimas seisus. Päevade lähenedes östrogeenitase alaneb ja arvatavasti on sul pisut raske end seksilainele häälestada. Varuks võiks olla purgike libestiga, soovitab Femail First.

8-14. päev Arvatavasti oled nüüd tõeliselt kiimas. Su kehas küpseb järgmine munarakk, see aga tähendab, et võid kergesti lapseootele jääda. Östrogeenitase tõuseb, sest su keha valmistub lapse saamiseks.

Just sel ajal saad kõige vapustavamaid orgasme. Samuti märkab sind rohkem mehi kui tavaliselt. Uurimused on näidanud, et mehi tõmbab naiste poole, kellel on parasjagu ovulatsioon. See on looduse vingerpuss, sest mehed ei ole ju tegelikult kogu aeg lapsesaamisest huvitatud.

15-21. päev

Östrogeenitase hakkab alanema. Ovulatsioon on ligikaudu tsükli 14. päeval. Meeletu seksiisu kestab nüüd veel vaid paar päeva, nii et kasuta seda aega!

21-28. päev

Keha toodab sel nädalal järk-järgult suurenevas koguses naissuguhormooni progesteroon. Su hääl võib muutuda sügavamaks ja seksikalt kähedaks!

Järgmine menstruatsioon läheneb ja enamik naisi tunneb nüüd, et kõht on punnis, nad on tujukad ja seksikusest on asi kaugel. Aga muretsemiseks pole põhjust. Kogu ring hakkab paari päeva pärast jälle peale.