Teie huuled kohtuvad esimest korda: maakera liigub, inglid laulavad ... või, vähemalt seda sa loodad, eks? Reaalsus on, et suudluse ootus võib olla üks kõige põnevamaid ja närvesöövamaid momente kogu kohtamisemaailmas. Nii palju sõltub tasakaalust: kas su kaaslasele meeldib, kuidas sa suudled? Kas teie vahel on keemiat? Kas see inimene üldse tahab sinuga suudelda?

Kas sa teed seda esimest korda või tuhande esimest korda, teatud hirmud ja ärevus seni tundmatute huulte ees tekib igaühes. On palju viise, kuidas lahendada suudlusega seotud probleeme nii, et su kaaslane jääks vaid ootama lisa sellele, mida ta just tunda sai.

Saladus # 1: ajasta see õigesti

Kõige tavalisem küsimus puudutabki aega - millal peaks suudlus aset leidma? See on üsna arusaadav mure. Keegi ei taha liiga vara üritada ja siis näha, kuidas talle külmalt põsk keeratakse. Samas ka liiga kaua ootamine võib saata teisele valesid signaale. Arvatakse, et teine või kolmas kohtamine on sobilikud, aga ei tasuks oodata kuni kaaslane on saadetud tema koduukseni ja siis paar ebamugavat lauset a la "mul oli lõbus" vahetades suudlusega rünnata. See on ju liiga ennustatav. Parem oleks üritada midagi spontaanset ja seksikamat. Näiteks siis, kui kaaslane seda kõige vähem oodata oskab: kinos, enne filmi; teel restorani sööma minnes; keset tänavat jne.

Saladus # 2: nii naised kui ka mehed võivad juhtimise enda kätte võtta

Paljud arvavad, et mees peaks olema see, kes esimesena suudleb, kuid see ei pea sugugi nii olema. Meestele meeldivad naised, kes teevad esimese sammu ise. Marko ütleb, et tema parim suudlus oli, kui ta praegune tüdruksõber teda ootamatult suudles kui nad just valmistusid välja minema. Tüdruk lükkas ta vastu seina ja nad lihtsalt sulasid ühte. Meestele meeldib end tahetuna tunda, nii et kõik naised, laske käia.

Saladus # 3: jäta ta rohkemat ootama

Muidugi tahab igaüks, et ta esimene suudlus oleks kirglik, kuid see ei tähenda karmi või rohmakat suudlemist. Kõige halvem esimene suudlus on see, mis on liiga agressiivne. Liiga palju keelt ei ole alguses hea. Liiga sügav suudlus näitab et oled üleliia agar, mis annab teisele signaali tagasitõmbumiseks. Kui aga oled õrn ja pigem tagasihoidlik, jätab see kaaslase rohkemat ootama. Proovi näiteks paari sekundi pärast eemale tõmbumist, vaata talle korraks otsa ja sukeldu siis uuesti ta huulte embusesse.

Saladus # 4: sensuaalsus annab punkte juurde...

Kuigi tavaline esimene suudlus võib ka olla suurepärane, annavad väikesed detailid, mis lisavad sensuaalsust, palju juurde. Näiteks naistele meeldib, kui mehed nende pead või lõuga suudeldes juhivad või kui nad alustavad suudlemist kaelalt liikudes edasi kõrvani ja sealt alles huultele. Mehed aga naudivad seda, kui naised suudlemise ajal oma käte ja (pikkade) küüntega nende juustes sasivad - see võib mõjuda vägagi erutavalt. ärge hoidke end liialt tagasi.

Saladus # 5: imelikkus aga lisapunkte ei anna

Samal ajal kui oma kaaslase juustega mängimine on okei, palun - ärge minge liiale. Maarja räägib, kuidas tema ja ta praeguse abikaasa esimene suudlus toimus: "Esimene kord, kui me suudlesime, ta praktiliselt lakkus mu nägu. Ma mõtlesin pikalt enne järele, kui otsustasin riskida ning temaga uuesti kohtuda. Teeme selle üle siiani nalja".

Selle loo juures on kaks õppetundi: originaalsus ei ole alati hea, aga - kui on piisavalt seotust muul tasandil - võivad ka kõige jubedamad suudluskogemused andestust saada!