Juba seksuaalalaste uuringute algusjärgus tegid seksuoloogid kindlaks, et inimeste kehadel on rohkem ja vähem erogeenseid tsoone. Need on väga individuaalsed. Kuidas kaaslase kehakeelt jälgides ära arvata, millised on tema erogeensed tsoonid?

* Kui naine limpsib või hammustab pidevalt oma huuli, puudutab neid sõrmedega või närib pastapliiatsit, siis kõneleb selle sellest, et tema erogeenseim tsoon on suu.

* Kui ta puudutab kõrvu, hõõrub kaela, lükkab sõrmed juuste alla, siis võib selle naise erutuvat piirkonda otsida just sealtpoolt. Kindlasti meeldivad sellisele naisele kaelasuudlus ja kuuma hingeõhuga kõrva sosistamine.

* Rinnatundlikud naised ristavad käsi rindade kohal. Vastavalt sellele, kui tugevalt või õrnalt nad oma peopesad kokku suruvad, võib ära arvata, kas nad eelistavad õrna puudutust või tugevamat pigistust.

* Sel naisel, kes tihti paneb peod vastamisi, sõrmed risti, mõlemad käed põlvede vahele, on tõenäoliselt tundlikud reite siseküljed ja kliitoripiirkond. Nende paikade silitamine, veel parem - suudlemine, annab parimaid tulemusi.

* Tugitoolis nihverdamine ja lösakile laskmine kõnelevad naise tagumise kehapoole - selja ja tuharate tundlikkusest. Tema võitmiseks võib teha talle seljamassaazhi, alustades õlgadest ja jõudes tasapisi allapoole, kuni anuseni välja.

Veel üks moodus on erogeensete tsoonide väljaraalimiseks. Asi on nimelt selles, et oma tundlikke punkte kehal me mitte ainult ei stimuleeri, vaid ka kaitseme. Naine, kellel on eriti tundlikud laup ja kael, püüavad seda katta juustega. Tundlike puusadega naine kannab meelsasti pikki pükse, rinnatundlik naine aga ei välja kodunt kunagi ilma rinnahoidjata ega käi ka rannas oma paljaid rindu päevitamas.

Siiani oli juttu peamiselt naistest, sest loodus on meile kinkinud ohtralt erogeenseid tsoone. Kuid väga paljus käib siinne jutt ka meeste kohta.

Kui teil on pikaajaline partner, siis te kindlasti tunnete juba kõiki tema erogeenseid tsoone - sel juhul jälgige vahel lihtsalt tema kehakeelt ja vaadake, kas siinkirjutatu vastab tõele. Kui aga olete alles üksteist avastamas, võib äraarvamine vastastikku palju lõbu pakkuda.