Täiuslikus maailmas looksime me ise endale partneri ning õpetaksime ta meie vajadusi rahuldama. Selline partner oleks ideaalse pikkuse ja kehakaaluga, naeraks kõigi meie naljade peale ning rahuldaks iga meie soovi (eriti seksuaalse).

Aga paraku elame me kaugeltki mitte ideaalses maailmas ja me peaksime olema õnnelikud, kui partner meid toetab ja armastab.

On loomulik, et mõnikord on teie seksuaalsed soovid teie partneri omadest erinevad. Ei ole ebatavaline, et üks inimene tõstab endele toitu teist korda ette, teine ei suuda eelroogagi ära süüa.

Ja see võib tekitada stressi ning masendust, mis võib viia viha ja võõrandumiseni.

Kuidas selle probleemiga toime tulla?

Suhtlemine on asja võti, oluline on probleemi teadvustada, aga mitte seda teisele nina alla hõõruda.

Suhtuge sellesse teemasse tundlikkuse ja kannatlikkusega. Kui see on olnud probleemiks teie suhte algusest peale, siis võibolla on aeg endale teadvustada, et teie ootused on erinevad. Suhted kujutavad endast sageli kompromissi ning antud juhtum ei ole millegagi erinev.

Rääkige oma tunnetest avameelselt ning tulemused üllatavad teid positiivselt. Suguiha võib negatiivselt mõjutada ka stress ja kurnatus.

Kas teie kodus või tööl on palju stressi? Kas te magate piisavalt?

Teadvustage stressitegureid oma elus ning puhake aegajalt.

Sõitke nädalavahetuseks mõnda romantilisse paika ja laadige oma seksuaalseid patareisid. Või üritage seksida hommikul enne tööd ja mitte pärast väsitavat tööpäeva. Ärgake ja seksige.

Või võibolla te vajate lihtsalt väikest stiimulit. Äkki aitab selleks kaasa vaikne õhtu kodus videosid vaadates ja krõbuskeid süües? Ja miks mitte valida Hollywoodi filmi asemel mõni tõeliselt seksikas ainult täiskasvanutele mõeldud video?

Miski ei eruta rohkem kui tõeliselt kuum ja võrgutav seksistseen. Ma võin kihla vedada, et peatselt olete ka teie partneriga kuumade linade vahel.

Seksimänguasjad, kreemid ja muud abivahendid võivad tulla abiks. Te üllatute, kui palju on mõeldud välja abivahendeid, et teid erutada.