Vahel ikka juhtub, et naine ei saa orgasmi. Kuid mis siis, kui sa ei taha seda mehele välja näidata. Tal on siis ju ebamugav ja see viib ta enesehinnangut alla. Seega siin lühike õpetus, kuidas teeselda orgasmi nii tõetruult, et mees sellest aimu ei saaks.

Seksi ajal liiguta end rütmiliselt ja tee hääli, mis väljendavad mõnu. Mida edasi vahekord areneb, seda valjemini peaksid sa oigama. Võid korrata oma partneri nime või öelda kõige imelikumaid lauseid. Osade inimestega juhtub see päriselt. Kui sa tunned et lõpp hakkab lähedale jõudma lisa rütmilistele liigutustele ka ootamatuid ja äkilisi liigutusi. Liiguta nüüd ka oma puusi rohkem. Kui sa kogu eelneva aja end praktiliselt üldse ei liigutanud, siis nüüd võib see teesklemine veelgi võltsim tunduda, niiet parem oleks seda asja teha otsast lõpuni. Ja kui sa tavaliselt seksi ajal oma puusi ei liiguta, siis proovi seda, see võib aidata sul päriselt orgasmini jõuda.

Lõpu poole haara küüntega linast, kõverda varbaid, vii selg kaardu või ava suu samal ajal silmi kinni pigistades. Selline kontrollimatu lihaste kokkutõmbumine on tihti päris orgasmiga kaasas käiv nähtus. Täitsa päris lõpus koonda siiani valjenenud häälitsused ja oiged üheks pikaks karjeks. Seejärel aga lõpeta liikumine ja vaju voodisse nagu sa oleks hirmus väsinud kuid samas nagu sul oleks väga hea olla.