NB! Lugeja saadetud lugu. Eliise räägib oma siivutuest seiklustest järeleksamil.
Kui soovid enda kogemusest kirjutada või lihtsalt fantaasial lennata lasta ning soovid, et ka teised sellest osa saaksid, siis saada oma lugu aadressile [email protected]

Astun klassi - see on tühi. Selge, olen ainsana järelvastamisse tulnud. Istun pingi taha ja löön materjali lahti, et veel viimaseid asju endale pähe taguda. Uks avaneb ja klassi astub õppejõud - 40ndetas jõulise kehaehitusega meesterahvas. Istun värisedes kuna tunnen, et ei ole veel valmis eksamit sooritama, aga mis teha.

Panen automaatselt materjali laua servale ja võtan pastaka välja, eks peab ju asja ära tegema. Õppejõud vaatab mulle karmilt otsa ja teatab:" kuna sa oled ainuke vastaja, siis saad 10 minutit kordamiseks ja siis suuline vastamine!"

See karmil häälel öeldud lause lõikas läbi mu liha ja luu, ma vihkan suulist vastamist, ei mingit võimalustki spikerdamiseks, ma olen kutu. Sõnad virvendavad mu silme ees, raske on midagi meelde jätta, aastaarvud muutuvad kõik ühesugusteks ja see meeletu palavus... Miks ma küll ei võinud õigel ajal eksamit sooritada, miks pidin ma siia suvel tagasi tulema?!

Piilun silmanurgast õppejõudu, ka tema ei tundu rahul olevat ilusa ilmaga auditooriumis passides. Katuseaknast lõõmab päike otse mu peale, nii kuum on olla. Ebamugavust tundes olen sunnitud oma jaki eemaldama - loodan väga, et ta ei arva, et üritan teda võrgutada kui mu liibuv valge top esile tuleb, seelik on mul niigi liiga lühike, aga ma ju arvasin, et siin on veel vastajaid ja on ju suvi...

Viimased minutid, veel mõned arvud ja mõisted... oeh.

"Oled sa valmis?", see madal mühisev hääl lõikab mind mu mõtetest välja, "tule istu mu kõrvale ja teeme selle eksami siis ruttu ära!" Õppejõu hääl on karm ja käskiv.

Tõusen oma pingist, tunnen kuidas seelik on meeletu kuumusega mu külge kleepunud, raputan seda veidi ja punastades astun klassi ette, istun õppejõu kõrvale toolile ning vaatan talle küsides otsa.

"Mis suur sündmus toimus aastal 1894?" on esimene küsimus. 1894, mul pole õrna aimugi, mis siis võis toimuda? Nihelen toolil ja pärast pingsat mõtlemist pean tunnistama, et ei tea. Tema jõulised käed kirjutavad midagi paberile ja saabub järgmine küsimus, ka selle vastust ma ei tea, pobisen midagi segaselt, lootes,et ta ei saa aru, et ma vastust ei tea, kuid ma ei suuda teda petta.

Silme eest hakkab virvendama, mõtlen juba, kuidas ma kursuselt läbi kukun ja pean otsast peale hakkama, kui järsu äratab mind käsi, mis on pandud mu säärele: "Preili Liz, kas te kuulete mind?"

Tõstan oma silmad õppejõu poole ja ta vaatab mulle puurivalt silma :"on teiega kõik korras?"

"Mnjah, vist küll, see palavus", pomisen, "ma ei suuda keskenduda".

Mulle tõsiselt silma puurides sõnab ta: "kui teil on palav, te oleks pidanud midagi ütlema, eemaldage omalt mõned riided, et te ennast mugavamalt tunneksite ja alustame otsast peale!"

Täiesti tõsisel ilmel tõuseb ta põsti ja liigub ukse suunas:" ma keeran ukse lukku, et te ei peaks kartma, et keegi siseneb ja saate mulle rahulikult vastata!"

Vaatan ta poole ja ei usu, et see toimub, ta tõesti keerab ukse lukku ja tuleb tagasi, kas ta mõtlebki, et ma võtan oma riided seljast ära?

"Ärge häbenege, peaasi, et saate vastatud, olge täpselt nii nagu teil mugav on", sõnab ta.

Vatan ikka hämmeldunult talle otsa ja ei mõista, seda juhtub ju ainult filmides. Ta istub tagasi mu kõrvale. Nähes, et ma ei eemalda oma riideid esitab järgmise küsimuse - ikka tühi maa mu jaoks. Õppejõud puurib oma tumedate silmadega mulle otsa ja tõretseb:" ma ju ütlesin, et kui on palav eemaldage oma riided, seda te aga ei tee ja ikka vastuseid ei tea, kas tõesti me raiskasime mõlemad ilusa suvepäeva siia tulles? Ma tahan, et te läbi saaksite selles eksamis, aga te ei aita mind, mida ma tegema peaksin?"

Hakkan kokutama, sest ei tea, mida öelda, vabandan:" ma vist ikka ei oska, pean mõni teine kord tulema, kui olen paremini ette valmistunud."

"Misasja?", ei suuda ta end ohjeldada," mina ei taha enam oma suve sinusuguse peale raisata!" Ta paneb oma käe uuesti mu reiele:" kas proovime teistmoodi?"

Hirmunult ei suuda ma isegi ta kätt eemaldada, vaatan talle ainiti otsa ja sosistan: "ma vist hakkan minema."

See ei olnud vastus, mida ta ootas, järsku on ta mu vastas, tõmbab mu jõuga üles ja surub laua peale. Olen ehmunud, mida see kõik tähendab, ma ei ole selline tüdruk, vaatan talle oma suurte simadega otsa: "mis te teete, ma tulin tõesti siia ainult eksamit tegema?"

"Kui vastuseid ei tea, pead muud moodi oma hinde kätte saama ja ega sa niisama mulle oma kehakumerusi siin ei poseeri ju, kui sa midagi ei taha", tuli ainult karmiks vastuseks ja ta tõmbab omalt kaelast lipsu, seob sellega mul suu kinni: "et sa mul mõnust liiga karjuma ei hakkaks!".

Ta oli mu vastas, väga vastas, ta jõud surus mu vastu lauda, nii et valus oli. Tundsin, kuidas tal püksis oli kõva ning see surus vastu mu jalgevahet. Ta avas kerge liigutusega mu rinnahoidja ja eemaldas selle, üritasin vastu panna, aga tulutult - tema jõud käis minu omast üle. Ühe käega kergelt mu peenikesi randmeid kinni hoides libistas ta oma käe mu pluusi alla ja silitas mu rindu: "nii pehmed ja ilusad, noored tüdrukud on ikka mu lemmikud, rikkumata rinnad!"

Ta tõmbas mu pluusi üles ja limpsis keelega mu nibusid, rabelesin nagu hull, väänlesin ja üritasin ta alt pääseda, kuid see oli võimatu, ta oli vähemalt kaks korda minust raskem ja palju tugevam. Lakkudes mu nibusid libistas ta enda käe meie vahelt mu seeliku suunas, ta pani selle õrnalt mu seeliku alla ja katsus mu stringides peituvat vittu: "mm, stringid, ma marmastan neid, huvitav, mis küll nende all võib peituda?"

Ta käsi kobas mu jalgevahet, ma ei saanud sinna midagi parata, aga tundsin erutust, ma ei ole lits, aga paratamatult ta oli kütkestav mees ning ta jõuline käsi mu jalgevahes oli midagi eriti erutavat, aga see ei tähendanud, et mulle see meeldinud oleks ja ma vänderdasin nagu jaksasin.

"Tsss, küll see sulle meeldima hakkab, lase end lõdvaks" kõlas lõbusalt tema suust.

Vihastasin ja väänlesin veelgi jõulisemalt, kuigi tulutult ta keha all, tundsin kuidas ta tugevad sõrmed mu stringid eemale tõukasid ja ta surus oma käe mu vitu peale:"on ju hea?" naeratas ta mulle, ma sain aint ümiseda vastuseks. Ta naeris lõbusalt ja hakkas jälle mu rindu lakkuma, ta imes mu nibusid ja lakkus neid, samal ajal käega väga õrnalt mu vittu hellitades.

Kuradi ausalt see oli väga hea, keegi polnud mind nii õrnalt hellitanud ning lausa raske oli vastu sipelda ning ühel hetkel mu keha lõtvus ja ma nautisin seda mõnu täiel rinnal, ta oli seda oodanud: "see meeldib sulle lits, jaah? tahad,et ma sind paneksin?"

See tõi mu reaalsusesse tagasi ja ma hakkasin jälle siplema. "Oot, küll sa veel saad" sõnas ta ja samal hetkel surus ta jõuliselt oma näpu mu sisse ja siis veel teise ja ta pani mind kahe näpuga ise edasi mu rindi lakkudes. Siis tõi ta mängu kolmanda näpu, mis hakkas mu mõnuorganeid väljaspool vittu masseerima.

Oi kui hea oli see, ma lihtsalt oigasin, ma tahtsin, et ta mind veel ja veel ja veel katsuks ja tahtsin, et ta mind paneks, ma tundsin, et ma olen peaaaegu nagu taevas, ainult oigasin, tundsin, kuidas ta mu käed vabaks lasi ja lipsu mu suu ümbert eemaldas, ta tuli mu peale ja pani oma riista mu suhu, samal ajal mu jalgu laiali ajades ja ühe käega mu rindu mudides.

Imesin ta riista, ise samal ajal mõeldes, kas nii hea üldse saabki olla, tundsin ta teist kätt enda jalgevahel, tundsin nii suurt erutust, et ei olnud seda vist kunagi varem tundnud, mõmisesin: "pange mind, palun pange mind!"

"Ei kullake, küll sa saad oma mõnu muud moodi kätte!" sõnas ta ja sel hetkel tundsin, kuidas tervet mu keha läbis värinahoog, mu keha vappus ning ka samal hetkel purskas ta mulle suhu, see oli midagi meeletut, pidin peaaegu teadvuse kaotama. Ta silitas rahulolevalt mu rindu, siis ulatas salvräti: "puhasta end ära".

Kuivatasin enda suu ära, ta silitas mu kõhtu, libistas käe üle mu vitu, pani oma jämedad sõrmed korraks sinna sisse, tegi paar jõulist tõuget - ma võpatasin ja oigasin mõnust.

"Kas meeldis?" vastust ootamata näppis ta veidi mu ikka veel värisevat kliitorit, kummardus selle kohale ja surus oma soojad huuled ta vastu, imedes seda, ma lausa niuksusin, nii hea oli see tunne, nii pehme ja nii erutav, silitasin ta pead, ta imes aina jõudsamalt, ilma lahti laskmata. Tundsin, kuidas ta samal ajal oma keelega veel kliitorit erutas, siis surus ta oma näpud uuesti mu sisse ja hakkas nendega mind panema.

Ma mudisin enda rindu ja karjatasin mõnust, lubasin tal kõike endaga teha, mida iganes ta ainult tahab, ma olen täiesti tema, sest olin nii erutatud, tahtsin rohkem ja rohkem... Minust oli saanud nüüd selline tüdruk.