Mõtlesin ennast eriti beibelikult selleks peoks riidesse panna. Ja nii tegingi: stringid, mis olid praktiliselt paelad, miniseelik, mida pidin ikka madalamale laskma, et mu raseeritud kiisut poleks näha olnud läbi õhukeste ja peaagu olematute stringide. Arvatavasti stringid tagant paistsid, kui ma kükitasin või kummardasin. Selga panin rinnakad, mis tsipa surusid mu rindu üles poole ja siis top, mis vaevu ulatus rindu katma. Meik peale ja valmis.

Niisiis jõudsin peole ja nägin juba ka sõbrannat, kellega sai ka juttu puhutud ja tantsitud. Tantsupõrandal lausa tundsin kuidas kaks kutti mind koguaeg silmadega õgisid, lõpuks tulid nad minuga tantsima, minul polnud loomulikult midagi selle vastu, sõbrannal ka mitte. Tantsisime hoogsalt ja mu partner, pruunikasblondide juustega, katsus aina rohkem mind tantsu ajal, vastasin samaga, liibusin tema vastu üha rohkem -küll rindadega, siis pepuga.

Siis järsku sõbranna tiris mind WC-sse ja ütles, et ta peab seda tüüpi saama, kellega ta tantsis, selle peale erutusin mina ka ja mõtlesin, et võiks ju kaa. Kohe vilksatas mulle mõte, ja ma võtsin rinnakad ära, nibud paistsid ilusti pluusi alt välja, isegi metsikult.

Läksime tagasi tantsupõrandale kuttidega tantsima, minu kutt märkas kohe erinevust ja samal ajal, kui mina selg ees tema riista vastu oma peput hõõrusin, ajas ta käed mulle pluusi alla ja mudis mu rindu, kui ma sõbranna poole vaatasin, siis nägin kuidas ta koos oma poisiga meeste WC-sse kadus.

Nüüd ma teadsin, et pean ka oma kutti saama. Pöörasin tema poole ja suudlesin teda. Siis tirisin ta ülevalolevasse kohvikusse ja sealt edasi kohviku kõige eraldatumasse nurka, kohvik oli üldiselt üldse tühi. Siis ma tahtsin teda veel hullutada ja tegin talle sületantsu, mille peale tema riist kivikõvaks muutus.

Meie tegevust varjas väga hästi vahekardin, mis oli laudade vahel. Ma lõpetasin sületantsu ja jäin talle sülle istuma. Suudlesin ja tegein ta püksiluku lahti. Tema riist oli juba jäme ja oma 18 cm pikk.

Ma laskusin põrandale ja võtsin ta peenise suhu ja hakkasin imema. Kutt oigas, ma imesin nii kuidas suutsin ja mulle meeldis, see kuid siis ilma hoiatamata lendas sperma mulle suhu, tema sai orgasmi, muidugi neelasin ma sperma alla, see oli natuke soolaka maitsega, aga see oli hea ja seda oli päris palju. Ma mõtlesin, et kas nüüd ongi kõik, aga siiski lootes ennast rahuldatud saada tegutsesin edasi. Stringid jalast kadunud istusin talle jälle sülle, siis sunasin tema riistaosa oma tupele nii, et ainult ots läks sisse.

Ma olin juba ülimärg. Aeglaselt lasin tema riista enda sisse, tema oigas mõnust, niimoodi aeglaselt tegutsesin oma 5 minutit, pidin ennast ju valmis saama suuremaks ratsutamiseks, ta riist oli ikka suur. Siis ma kiirendasin tegevust ja liikusin kiires rütmis, tema samal ajal näppis mu rindu. Ma olin peaaegu orgasmi äärel, kui ta enda pealt kõrvale tõtstis ja mu koeraasendisse suunas. Ta rammis mind tagant, mul oli ilmatult hea, kuid siis ta lõpetas jälle.

Mõtlesin , et mis nüüd, aga siis tundsin kuidas see suur jäme asji mulle peppu ronib! Ta surus seda ja surus, mu pepus oli selline tunne, et see rebeneb. Ma arvan, et ta lükkas umbes pool oma suurest riistast sisse ja siis tõmbas välja, siis ta lükas uesti mulle vittu ja siis uuesti peppu. Seekord tundus tagumine auk mõnusam ja sügavam, ma usun, et täispikkuses ta oli täispikkuses mu anuses, see oli pööraselt mõnus.

Ja siis hakkas ta mind tagumikku keppim, aga mitte ainult sisse-välja, vaid vahepeal ka riista mu sees külgede peale liigutades, see tekitas erilist mõnu, ja ma sain orgasmi ilma, et ta munn oleks mu vitus olnud.

Ta nikkus edasi ja tundsin kuidas ta munn justkui paisus mu ses, sellele järgnesid kuumad joad mu sisemusse, mõnus.

Seejärel tõmbas ta riista välja ja lükkas selle mulle vittu ja sinna läks see ülilibedalt. Ta ütles, et mul lausa mahlad voolavad. Ma katsusuin käega ja nii oli ka. Ta istus uuesti sohvale ja ma võtsin ta suure riista uuesti suhu ja imesin ta selle puhtaks. See oli hea maitsega. SIis tõmbasin pluusi selga kuid stringe jalga ei pannud, need sai see kutt mälestuseks.

Pidu jätkus minu jaoks ilma aluspesuta - ei stringe ei rinnahoidjaid. Tantsisin üksinda oma ülilühikeses minis, kuid varsti hakkas mul igav. Ka sõbrannat polnud enam näha.

Niisiis läksin ära koju. Edaspidi olen üha rohkem armastama hakanud anaalseksi.