Tibi riidekapis on seitse riiulit. Seitse olulist riiulit, kus pesitsevad tibide vaat et olulisimad asjad – rõivad. Sest just õiged riided teevad õige tibi, mitte vastupidi. Et aga igal hommikul oleks kapist midagi värsket, seksikat, ahvatlevat ja moekat võtta, peab tibi kapp olema organiseeritud.

1. riiul: topiriiul

Toppe on tibidel vaja palju, sest enamasti on just topid need, mille rinnal ilutseb silmatorkav kaubamärk – Versace, Dolce&Gabbana, Gucci... Topid on head ka tänu sellele, et need sobivad nii seeliku kui ka pükstega, neid on eri lõike, dekoltee, värvi ja mustriga, nii leiab igaks peoks või poetretiks just kõige sobivama. Ja eriti lahedad on veel T-särgikesed, millele on kirjutatud peale meelaid lausekatkeid, näiteks "I’m An Angel!" või "Devil Inside". Üks topile kirjutatud lausekatke võib öelda rohkem kui tuhat Diori pükskostüümi!

2. riiul: seelikuriiul

Seelikuid on tibidel palju. Enamasti on need minid, ultraminid, superminid või megaminid. Vahepeal, kui mood neid soosib, võib tibi kapist leida ka keskmise pikkusega seeliku. Ehk sellise, mis ulatub peaaegu põlvedeni.

Tibide miniseelikud käivad moega kaasas. Ühel aastal domineerivad seal nahksed, teisel aga teksaseelikud. Teinekord eelistavad nad ruudulist kooliplika mini, siis aga jälle tagasihoidlikumat ühevärvilist.

3. riiul: pesuriiul

See on kõige olulisem riiul, kuna tibid ei saa elada kauni, seksika ja kalli pesuta. Mõned tibid organiseerivad oma pesuriiuli värvide järgi: mustad komplektid paremal, valged keskel, punased ja roosad vasakul. Teised tibid organiseerivad oma pesuriiuli liigikaupa: rinnahoidjad ühte nurka, stringid teise. Pesuriiul on veel koht, kus tibi hoiab oma roosade kaantega päevikut, mida ta on pidanud 13. eluaastast saadik. Enamasti kaunistab kaustikut ponipilt ja lukus hoiab kaasi pisike tabalukk, mille võti on rinnahoidjate vahele peidetud.

4. riiul: kampsikuriiul

Kampsikuid tibidele väga kanda ei meeldi, aga Eesti kliima on juba kord selline, et ilma ka ei saa. Kampsikud peavad sellegipoolest olema seksikad – vormitut kootud ollust tibi endale mingil juhul selga ei pane. Kampsik peab olema pehme, liibuv ja vajaduse korral siiski ka soojendama. Värvitoonidest eelistab tibi kas valget, punast, roosat, sinist või musta – peaasi, et värvid oleks puhtad, erksad ja selged. Pole hea toon, kui kampsik on kirju või – hoidku jumal! – seda kataksid erivärvilised palmikud. Palmikud on muidugi käsitöövõte, mida tibi oma riiete küljes eriti näha ei taha.

5. riiul: püksiriiul

Kuigi tibid eelistavad seelikuid, ei saa siiski mööda ka liibuvatest pükstest. Lühikesed, põlveni ulatuvad, bootcut-lõikega – peaasi, et on seksikad, kallid ja hästi istuvad. Sest ka püksid võivad olla ahvatlevad, kui jalad ja prink pepsik neis on treenitud ja pilkupüüdvad. Püksid on ka mugavad – pole ohtu, et need tuule alla võtaks ja üle pea tõuseks, samuti saab nendega mugavamalt pikemaid kaubatrippe ette võtta. Eriti meeldisid tibidele vahepeal moes olnud lõhkikäristatud teksased – iseäranis siis, kui meelad augud kaunistasid tuharapiirkonda...

6. riiul: pluusi-särgiriiul

Pluuse on samuti vaja, toppidest ei piisa. Nii näiteks peavad ju kontoritibid kandma eestnööbitavaid särke, ning teinekord eelistavad ka mittekontoritibid just seksikat ametlikku look’i. Pealegi on kohti, kuhu tuleks end viisakamalt riietada, seega peab riiulil olema vähemalt viis eri värvi ja tegumoega nööbitavat viisakat särki. See aga ei tähenda, et need liibuvad ei võiks olla. Ja eksivad need, kes arvavad, et triiksärgid pole seksikad. Meenutage kas või Carriet sarjast "Seks ja linn" – mäletate seda valget suurt meestetriiksärki, millele ta vöö ümber tõmbas ja nagu kleiti kandis? Proovi järele, kui figuur vähegi kannatab.

7. riiul: salaasjaderiiul

Salajaste asjade riiul peab olema iga naise, mitte ainult tibi riidekapis. Vahepeal on salajased asjad ära peidetud näiteks sokkide ja dresside – igavamate asjade vahele, taha ja sisse. Nii näiteks saab salajaste asjade riiulisse peita vibraatorid, mõne Playgirli, videokassette, fotosid tollest tudengisuvest, kui sai natuke ülemeelikuks mindud ja alasti ujumas käidud, vanad armastuskirjad, vanade boyfriend’ide kingitused ja pildid... Tibidel on väga palju salaasju. Kuigi vahepeal teeb neid salajaseks vaid tõsiasi, et neid peidetakse...