Kui vanana sina ennast tunned? Liigagi vanana? Kuidas oleks bikiinivanusega - seda pole sa võib-ola veel kontrollinud. Bikiinides paistad sa ehk sootuks nooruke, nii nagu mitmed selle suve kuumimad naised, kes - oh, üllatust! - juba üle neljakümne on.

Mõned naised ei paneks kaheosalisi päevitusriideid ka surma ähvardusel selga, põhjendades seda kortsus naha ja rasvavoldikestega. Teised seevastu võivad rahumeeli kanda mida iganes, sest eriti bikiinides näeb nende keha värske ja nooruslik välja!

Ajaleht Daily Mirror märgib, et mitte alati ei lange tegelik vanus kokku nn bikiinivanusega. On terve rida tuntud naisi, kes bikiinides oma vanusest tunduvalt nooremad välja näevad.

Näidetena on toodud nii viiekümneaastane näitlejanna Sharon Stone, 41-aastane endine supermodell Cindy Crawford või "Meeleheitel koduperenaiste" Nicolette Sheridan (pildil), kelle vanusest vabalt 15 aastat maha võiks kriipsutada.

Nende ja mitmete teiste tuntud naiste keha on ajalehe hinnangul tänu regulaarsele treeningule tõeliselt nooruslik.

Võrdluseks on toodud ka tõsiasi, et mitmed vanuse poolest noorukesed naised näevad kehalt tükk maad vanemad välja. Nii pakutakse näiteks ülikõhnale Nicole Richiele tervelt 20 aastat pealekauba, mis annab tema bikiinivanuseks nii umbes 45 aastat.