Aasta 2014 horoskoop

JÄÄR

Selle aasta tegemised ei taha sugugi nii libedalt kulgeda kui eelmisel aastal, "tänada" selle eest saab vaid Jupiteri, kes Jäära tähemärki natuke vale nurga alt piidleb. Enese ülehindamine ja liigne eufooria võivad sind nii mõnessegi piinlikku olukorda jätta. Eriti tööalaste otsuste tegemisel tasub võimatu ja võimaliku piire hoolsamalt silme ees pidada. Entusiastlike lubadustega teed halba eelkõige iseendale. Panusta läbiproovitud strateegiatele, eriti kui on tegu pikemaajaliste eesmärkidega.

Veebruarini annab sulle piisavalt jõudu Marss, nii et esialgu pole karta midagi. Aprillis ja mais võib mõtlematu käitumine sinu töösse komistuskive loopida. Maanda end parem sporti tehes, mitte tööl olles.

Juuni on mõeldud selle aasta parimatele saavutustele ning saabuv sügis vaid pikendab võitlusvalmidust. Veel aasta lõpus oled peaaegu võitmatu. Kes iganes sinuga võistelda tahab, peab arvestama karmi võitlusega. Kokkuvõttes on tegu hea aastaga, kui oskad spekulatsioone vältida.

Armastus

Jaanuaris on hinnas sinu erootiline pool. Õnneks on platsis Veenus, kes laenab sulle kütkestava, värskendava loomulikkuse. Suuremeelse ja kõigele heale häälestatuna näed ka teistes vaid nende parimat poolt. Mis võiks suhetele veel paremini mõjuda!

Veebruari alguses paluks rohkem õrnust ja delikaatsust. Märtsikuu saabub muretute tuultega, kuid poole kuu pealt lähevad hinda romantika ja õrnus.

Aprillis ja mais süttib kireleek täie võimsusega. Kevad tuleb kuum! Suve keskel võivad tunded pisut jahtuda ning august kainestab veelgi. Nüüd langeb rõhk argipäevasuhetele.

Sügis toob eelkõige üksikutele uusi flirdivõimalusi, millest kinni haarates on võimalik aastalõpp armastusest joobudes mööda saata.

Tervis

Jaanuaris ja veebruaris sööstab sinu energiakõver otse taevasse. Võid ette võtta nii palju, kui vähegi tahad. Väljakutsed vaid tiivustavad sind parema tulemuse poole püüdlema. Ka spordis tuleb ette säravaid hetki.

Aprill-mai võtavad hoogu pisut maha. Tegele oma immuunsüsteemi tugevdamisega ning pea söögiorgiatega piiri.

Suvi on üldiselt hea aeg, juulis või augustis võiks korra arsti juures tervist lasta kontrollida. Sügis seevastu tuleb pingelisem. Oled kergesti haavatav, mistõttu tasuks rohkem närve säästa ning teiste arvamusi mitte liiga tõsiselt võtta. Õnneks toob aasta lõpp uut energiat ja läbilöögijõudu.

2014. aasta peamisteks soovitusteks oleks: hoia oma reservidel silm peal ning väldi ülekoormust. Kui energiat napib, tegele rahulike spordialadega – uju, tee metsajooksu või sõida jalgrattaga, jäta kõrvale jõualad. Nii teeb uus aasta head ka sinu tervisele.

SÕNN

Sõnn on üks 2014. aasta võitjatest. Juba aasta algusest peale tunned sõbralikku kosmilist taganttuult. Eriti mai alguses sündinud Sõnnid saavad tunda õnnejumalanna hellitusi.

Uraani ja Jupiteri soodne mõju teeb võimalikuks asjad, mis veel aasta eest tundusid täiesti võimatutena.

Veebruaris ja märtsis on rahaliselt väga hea seis. Pole võimatu, et võidad loteriil või mõnes muus mängus.

Mais lausa kiirgad positiivset energiat, sul on lihtne end esile tuua ning tähelepanu endale tõmmata.

Suvel kogud plusspunkte tänu praktilisele mõtlemisele. Ka kolleegid hindavad kõrgelt sinu kainet mõistust ja osalemist erinevates tegemistes.

Sügis on küll pisut keskpärasem, kuid võimaldab projekte rahulikult lõpule viia. Aasta lõpus on jällegi abi kainest mõtlemisest, mis aitab olukordi õigesti hinnata.

Armastus

Aasta algul hoiab Amor end pisut peidus. Või mine tea – ehk on sinu ootused liiga kõrgele kruvitud. Veebruaris on pilt juba selgem, armuasjad võtavad konkreetse suuna. Sa tead, mida sa tahad ning kontrollid potentsiaalsete kandidaatide usaldusväärsust.

Kevad saabub romantiliselt. Aprillis tärkab sinu jahikirg ning mais säravad armutähed eriti soodsalt.

Suvel peaksid erilist tähelepanu pöörama oma kallima tunnetele ja vajadustele, sest igasugu egotripid ja mõtlematud ütlused võivad palju kahju põhjustada.

Sügis jätkub kirglikult. Oled kui õrnus ise, kuid tunnetega koos tõstab pead ka sinu omandiinstinkt. Kui sul ka varem on olnud kalduvust armukadedusele, peaksid end hoolikamalt kõrvalt jälgima.

November ja detsember on armuasjades ehk rahulikumad, kuid seda rohkem tähelepanu peaksid pöörama oma headele sõpradele.

Tervis

Sinu tervis püsib stabiilsena terve aasta jooksul. Oled jõudu täis ning heatujuline, ehk vaid juunis vajub energiakõver pisut allapoole.

Juuli ja august on suurepärased tervisekuud. Just nüüd on õige aeg oma tervise eest hoolitseda: jalutada looduses, proovida mägironimist või mõnes spordiklubis kaasa lüüa. Hea vormi säilitamiseks ning figuuri hoidmiseks on võimalusi sadu.

Kui liigud küllaldaselt, pääsed tülikast kalorite lugemisest ning võid muretumalt toiduga maiustada. Ka sinu hingeseisundile tuleb kasuks sagedasem looduses viibimine.

Väldi äärmusi – nii liigset laisklemist kui ka ülipüüdlikku treenimist. Kokkuvõttes on sinu tervis 2014. aastal väga hea.

KAKSIKUD

Uue aasta planeetide seis tähendab Kaksikutele koormuse suurenemist, kas siis lisatöö näol või jäävad mõningad töö- või rahaasjad hilja peale. Pead säilitama järjepidevust ning tõestama oma vastupidavust pingetele.

Õnnemängudelt või niisama vedamiselt sel aastal midagi oodata ei ole. Pead töötama kõvasti selle nimel, et siiani saavutatut kindlustada.

Aasta alguses on sul õnneks piisavalt jõudu, et väljakutsetega toime tulla. Mais ja juunis võib rahulikult gaasi vajutada, seda tänu Marsi tiivustavale mõjule. Midagi vapustavalt suurt sa tõenäoliselt siiski korda ei saada.

Augustis tuleks pöörata tähelepanu töökoha sisekliimale. Võib juhtuda, et reageerid kas ise millelegi liiga tundlikult või on need sinu lähimad töökaaslased, kes kriitikat hästi taluda ei suuda.

Sügisel kulgevad töised tegemised sujuvamalt ning sul on reaalne võimalus suuri edusamme teha. Oktoobri esimestel nädalatel tasub arvestada Merkuuri pidurdava mõjuga, loe kirjad ja lepingud hoolikalt läbi. Kuu teises pooles sujub suhtlus jälle paremini.

Aasta lõpus saad võimaluse välja puhata.

Armastus

Uraan muudab sinu elu rahutuks. Ühelt poolt on see muidugi ergutav, sest see sobib sinu liikuva loomusega, kuid teisalt on ka üht-teist häirivat. See ei tähenda, et 2014. aasta armuasjades väga halb oleks, lihtsalt aeg-ajalt on keeruline tööd ja eraelu ühise nimetaja alla koondada. Märksõnaks on paindlikkus.

Peaksid rohkem olevikus elama ning iga ilusat hetke lõpuni nautima. Kui oled leidnud kaaslase, kes sinu tempoga sammu suudab pidada, siis kulgeb kõik ideaalselt.

Aasta alguses on armastuse tähed sinu selja taga. Märtsis võivad paljude emotsionaalsete ärritajate tõttu pinged kuhjuma hakata.

Juuni lubab õnne ja harmooniat, augustis aga tõstab pead kaine mõtlemine. Keegi hindab sinu oskust argipäevaasjadega toime tulla.

Septembris rabad võluvusega, mis võib just vallalistele kasuks tulla. Üldjoontes on nii sügis kui talv täis kirglikke tundeid.

Tervis

Sinu tervislik seisund on väga tihedalt seotud sinu hingelise rahulolu ning tööalase koormusega. Peaksid hoolikalt jälgima, milliseid signaale sinu keha välja saadab.

Kui midagi on korrast ära, siis tegele asjaga kohe ning mitte ainult meditsiinilisest vaatevinklist lähtudes, vaid ka isiklikku rahulolu silmas pidades. Ehk selgub, et oled oma isiklikud vajadused tahaplaanile jätnud või oma tunded alla surunud.

Elu ei koosne ainult tööst. Luba endale teadlikult puhkepause ja niisama-olemist. Sinu organiseerimisvõime juures teed "kaotatud" aja kiiresti tasa.

Parimateks kuudeks on jaanuar ja veebruar, sest siis on Marss sinu tähemärgis ning annab ka rohkem jõudu. Ettevaatust liialt hoogu minemisega – ära üle pinguta!

Head kuud on ka mai, juuni ja september – sel ajal tunned end eriti hästi.

VÄHK

Sel aastal pole tagasihoidlikkus voorus. Sa suudad nii mõndagi, eriti asjus, mis nõuavad organiseerimist ja planeerimist. Oled pikalt kammitsais olnud, kuid tänu sellele on ka aasta hästi ette valmistatud, et küpsete ideede ja kontseptsioonidega lagedale tulla. Eriti jaanuaris tuleks ära kasutada kosmilise taganttuule soodsat mõju.

Saturn on sinu poolel ning soodustab eelkõige pikemaajalisi ja hästi läbi mõeldud eesmärke ja tegemisi.

Uusi võimalusi toob Uraan, saabub hetk näidata, mis sinus tegelikult peidus on. Oleks kahju sellistel võimalustel tühja lasta joosta.

See aasta on ka väga sobiv ammu oodatud palgatõusu küsimiseks.

Tagasihoidlikkus sind edasi ei vii, niisiis – rohkem eneseusku!

Armastus

2014. aasta on hea armastuseaasta. Ainukeseks takistuseks võivad saada liiga kõrged ootused. Vastasmärgis Kaljukitses paiknev Jupiter võib viia raskesti täidetavate nõudmisteni.

Eriti paljulubav on kevad. Sa näed oma suhteid täiesti uues valguses ning otsustad inimestele läheneda senisest avatumalt ja aktiivsemalt. Isegi häbelikul Vähil õnnestub end ületada. Tänu sellele terendavad just üksikutele parimad väljavaated.

Suvi on täis särisevat flirti ning juba hõivatutele ilusaid lembehetki. Mida võiksid veel ihata…

Ka oktoobris pakub Veenus kirglikke hetki. Emotsionaalses ja erootilises plaanis on sel perioodil pakkuda nii mõndagi. Nüüd on aeg oma võrgutamisoskuste repertuaari laiendada ning tabusid ületada. Partnerit haarab see samuti ning ta on igati nõus kaasa tulema.

Tervis

Sel aastal säästetakse sind halbadest kosmilistest mõjudest. Selleks, et sul kehaliselt kuidagi halvasti saaks minna, pead ise kõvasti vaeva nägema – loe: enda vastu liialt karm olema. Hinda oma jõuvarusid kainelt ja realistlikult. Nõnda võid saavutada palju, ilma end kurnamata.

Energiakõver on haripunktis kevadel ja sügisel. Sportlikus jõukatsumises on sinuga nüüd üsna raske võistelda.

Pisut teisiti on lood hingelises plaanis. Sul tuleks rohkem tähelepanu pöörata oma tunnetele ja vajadustele. Peaksid argipäevast sagedamini välja astuma ning looduses viibima. See kõik on kui palsam sinu hingele. Tasakaalustatud sisemaailm tugevdab ka kehalist heaolu ning positiivset arengut.

LÕVI

Aasta alguses tuleks asjadele-tegemistele pisut rahulikumalt läheneda. Igaks juhuks tasub suhted selgetena hoida, sest mine tea, millal keegi sinu jalgealust õõnestama hakkab. Ära lase end haarata võimuvõitlusesse, vaid jää truuks iseenda liinile.

Veebruaris tuleks tõhustada suhteid töökaaslaste või klientidega. Asjalikud vestlused võivad rajada teed uutele tööalastele kontaktidele.

Kevadkuudel aprillis ja mais asjad lausa lendavad käes! Sa oled väga hästi organiseeritud ning sinust kiirgab sarmi ja kõneosavust. Õnnemängudest tuleks sel perioodil siiski hoiduda, kuigi sinu tähemärgile terendavad võidušansid. Keskmisele lõvi-inimesele peaksid rahuldust tooma oma tööga teenitud viljad.

Sügise saabudes oled tõelises sõiduvees, nüüd näitad sina teistele, kes on maailma parim… kes iganes. Oled tulvil enesekindlust ja energiat. Sinu algatatud ideed leiavad vastukaja ning võivad sind karjääriredelil hea tüki maad ülespoole viia.

November võtab mõnevõrra hoogu maha ning saabub tasasemalt. Kuid pea meeles – ka Roomat ei ehitatud ühe päevaga. See-eest paneb detsember aastale väärika krooni pähe. Päike, Marss ja Merkuur sillutavad sinu teed edule.

Armastus

Aasta armastuses algab lausa imeliselt! Sinu heatahtlik loomus avab nii mõnegi südame. Usalda armuasjades sisetunnet ning ära lase end häirida võimalikest kuulujuttudest, seda eriti veebruaris. Kuula ära, mis teistel sulle öelda on, kuid ära võta kõike puhta kullana.

Üksikutele lõvidele saabuvad parimad ja paljutõotavad hetked varakevadel. Ka aprillile pole suhete osas midagi ette heita. Pisikesed pilveträpsud võivad tekkida mais, kuid suve veedad armastusjumal Amori hellitavas kaisus. Nii saab ka kõige metsikumast metskassist taltsas kiisu.

Sügis on kui loodud kaisutamiseks ja kallistamiseks. Vestlused partneriga kulgevad harmooniliselt – te võite üheskoos naudingumaailmas kulgeda. Ka siiani solisti rollis esinenutele koidab uus võimalus. Neil tasuks rohkem seltskondlikel koosviibimistel osaleda, nii on tõenäosus uut kaaslast leida kõvasti suurem.

Saabuv talv toob küll temperatuuri languse, kuid mitte sinu armuelus! Kosmilises plaanis pole ka aasta lõpus takistusi teele tekkimas.

Tervis

Ka tervise osas peaks uus aasta suhteliselt murevaba tulema, mis ei tähenda, et tervise hooletusse võib jätta. Üksikuid mõõnahetki võib ette tulla sügisel, kuid muus osas tunned end terve aasta kui üks stabiilne energiapomm. Seda aega tasuks kasutada oma keha ja immuunsüsteemi tugevdamiseks.

Tegele spordiga! See aitab kehalist heaolu kindlustada ning hoiab sind igati heas konditsioonis. Aasta tugevaimateks kuudeks on jaanuar ja veebruar ning september. Sel ajal pole muud kui – gaas põhja!

NEITSI

Neitsi tähemärgis sündinutele pakub uus aasta teatud mõttes tsensuuri ehk tegemised on rohkem luubi all. Peaksid enne iga uue sammu astumist mõtlema, mis tagajärjed sellel võivad olla. Pole välistatud, et Saturni mõjud toovad kaasa väsimust.

Mõnele võib end jälle ilmutada minevik, õnneks ka positiivses mõttes.

Uraan toob nii oodatud kui ka ootamatuid muutusi. Karta pole siiski vaja, sest õnneplaneet Jupiter jääb terveks aastaks truult sinu kõrvale. Pigem võib loota positiivsetele muutustele.

Kasuta eesolevat Jupiteri-aastat ametialaselt õiges ja sulle loomulähedases suunas liikumiseks. Kui võimalus tekib, siis kasuta see ära. Ettevaatust õnnemängudega!

Armastus

Aasta algus võib tuua kaasa mõningasi sekeldusi. Töö ja pereelu ühendamine on tänapäeval raskem kui varem. Sellest ka teatud pinged.

Kevadel ärkab ka sinu õrnem pool. Vaatamata suurele töökoormusele jääb ruumi ka romantikale. Luba endale ja oma kallile inimesele hingetõmbeaega argipäevast. Vallalistele saabub paras hetk end Amori noolte ette sättida.

Augustis oled organiseerimisgeenius. Nii võidad endale rohkem vaba aega, mis teeb head nii sulle kui sinu suhtele ja armastusele.

Oktoobri trumbiks on kirg, seda tänu Neitsi uhkusele või – sellele vaatamata…

2014. aasta toob selgust erinevatesse inimsuhetesse. Nüüd tunned ära, kes on sinu tõelised sõbrad ja kes vaid pragmaatilistel põhjustel sinu seltsi otsivad. Suhted, mis püsima jäävad, ongi ehtsad.

Tervis

2014. aastal vajad head vormi, sest kõik see, mida plaanid ette võtta, nõuab tugevat jõudu. Ühelt poolt oodatakse sinult tööalaselt palju, teisalt on ka sul endal kõrged nõudmised.

Sinu täiuseihalus ja auahnus viib küll heade tulemusteni, kuid kulutab sind kehaliselt.

Sestap peaksid vähemalt vabal ajal kõrgete tulemuste jahtimisest hoiduma, kas või sportimisel. Eriti aasta alguses, jaanuaris ja veebruaris peaksid end rohkem säästma. Sel perioodil tuleks vältida kõiki pingutavaid tegemisi ning pigem naudingutele pühenduma.

Ka aasta lõpus, detsembris, vajub energiakõver natuke allapoole, mistõttu peaks jõuludele eelnevat aega mõistlikult ja vaiksemalt sisustama.

KAALUD

Selle aasta tunnuslauseks on: vii riskid miinimumini. Hoia näpud kahtlastest, kuigi ahvatlevatest tehingutest eemale. Ka oma igapäevatöös võiksid jõu- ja muudel varudel silma peal hoida. Võib kergesti juhtuda, et oma heatahtlikkuse tõttu võtad nii palju ülesandeid kaela, et mattud töösse.

Kui keegi sinult järjekordset teenet tuleb paluma, proovi vahelduseks ka "ei" öelda. Vastasel korral pole "lõpp" enam kaugel. Pisikeste tegemistega võid leppida seni, kuni need mõistlikesse piiridesse jäävad.

Sel aastal oleks hea panustada haridusse või enese täiendamisse. Selleks sobivad kõige paremini jaanuar, veebruar, mai ja juuni. Kogu võimalikult palju infot selle kohta, mis sind edasi võiks viia. Teadmine on jõud – eriti sinu jaoks aastal 2014. Polegi tähtis, kas on tegu tööalase edasiõppe või isikliku arenguprogrammiga.

Kui sa end kohustustega üle ei koorma, vaid iseennast ja oma võimeid realistlikult hinnata mõistad, ootab sind ees edukas aasta.

Armastus

2014. aasta armuelus tuleb sul ise aktiivne olla. Miks mitte oma kallimale veel kord armastust avaldada. Liigne enesevalitsemine ja kõrged nõudmised jätavad sind pigem mängust välja. Selle asemel lase kirgedel vabalt leegitseda. Nõnda kujunevad sinu suhted erutavaks ning pilluvad erootilisi sädemeid.

Ka veel vallalised ei tohiks aastat koduseinte vahele varjudes mööda saata. Parimateks väljas käimise ja suhtlemise kuudeks on juuni, september ja detsember, siis on lootust kohata toredaid inimesi.

Suve keskpunktis tuleks olla eriti tähelepanelik, kuna on ette näha väikseid häireid tundemaailmas. Ehk oled ülepea töösse sukeldunud ning sul on raske kainet pead säilitada. Jää rahulikuks ning proovi leida kompromiss, küllap lähevad kaalud jälle tasakaalu.

Tervis

Sel aastal pead oma kehale tavalisest rohkem tähelepanu pöörama. Ära unusta pause ja hingetõmbehetki, lõõgastavaid nädalavahetusi või lühikesi väljasõite loodusesse.

Kogunenud pingete leevendamiseks võid otsida abi massaažist – see võib mõnikord lausa imet teha.

Aprillis ja mai algul tuleks tempot natuke maha võtta. Tark tegu oleks kehalist koormust vähendada ning silmad rohkem tundemaailma poole pöörata.

Tippvormi aeg langeb jaanuari ja veebruari peale. Jaanuaris oled vaimselt supervormis ning veebruar on hea aeg projektide ja ideede üle mõtlemiseks.

SKORPION

Aasta läheb käima kergelt ja pingevabalt. Saavutad oma eesmärke lihtsalt ja kergejalgselt. Tööalaselt on tegu hea aastaga, kõik sujub ning sa ei pea midagi kramplikult tegema. Tahad oma tööd eelkõige nautida. Aga miks mitte? Eesolev aasta sobib suurepäraselt töö ja lõbu ühendamiseks. Tuled sellega uhkelt toime.

Sinu optimistlik lähenemine ning hea huumorimeel panevad kolleegid sind armastama. See tugevdab nii meeskonnavaimu kui toob esile ka sinu parimad küljed.

Parimateks kuudeks on aprill, juuli, august ja oktoober. 2014. aasta võib pakkuda soodsaid võimalusi oma majandusliku olukorra parandamiseks ning vara kasvatamiseks. Roheline tuli on antud väikestviisi ka õnnemängudele, välja arvatud juuni keskpaigast augusti alguseni.

Ka võib oodata ametialast kõrgendust, kui sa vaid ise seda soovid. Neile, kes ametit soovivad vahetada, on samuti soodus aeg. Uusi võimalusi, mille vahel valida, jagub.

Armastus

Selle aasta armutähed säravad skorpionile eriti heledalt. Armastus ja õrnus on sinu aastakaardil kirjutatud suurte tähtedega.

Kuid pea meeles: seal, kus on palju valgust, tuleb ette ka varjusid. Aeg-ajalt tuleb arvestada ka väikeste pingetega, kuid päris hulluks asjad minna ei tohiks.

Vallalistel saabub parim aeg hiliskevadel ja sügisel. Neil perioodidel ei ole kuumast flirdist puudust. Panused on üsna kõrged, kipud tegutsema põhimõttel: kas kõik või mitte midagi. Õnneks on selle aasta võiduvõimalused eriti suured.

Poolikud armusuhted jätad heaga kõrvale, sest vajad tõelisi tundeid. Kiiremini, kui arvatagi oskad, võid sattuda tõelisesse armuafääri. Asi, mis algas tühipalja mänguna, võib kiiresti tõsiseks muutuda. Otsidki pigem midagi kindlat.

Tervis

Ainuke, mis sinu tervist sel aastal ohustada võib, on igasugune liialdamine. Näiteks kas või liigne maiustamine ja toidunautimine, mis kaalu kasvatab ning nii "jalad alt" lööb.

Jupiter annab sinu himudele vaid hoogu juurde ning kui sa ei soovi elust ümmargusena läbi veereda, siis liigu rohkem!

Sport, jalutuskäigud ja palju värsket õhku hoolitsevad selle eest, et sa siiski vormis püsid.

Kokkuvõttes on tegu ühe tõelise heaoluaastaga, mis aitab sul taastuda ja puhastuda. Ära unusta ka enda hellitamist. Kel mõned vanad vaevused muret teevad, võib just sel aastal sobiva teraapiavormi leida. Käi kindlasti arsti juures tervist kontrollimas.

AMBUR

Eesolev aasta toob kaasa mitmeid tähtsaid otsuseid, mis on eelkõige seotud sinu tööga, kuid esile võib kerkida ka perekonna ja eluasemega seotud teemasid.

Planeetide seis ennustab nii muutusi kui takistusi. Võib juhtuda, et sattud uude keskkonda või uude tegevusvaldkonda, milles sa end esialgu eriti koduselt ei tunne. Igal juhul proovi oma töödega hoolikalt toime tulla.

2014.aasta ei soosi pikemaajalist planeerimist, pigem tuleks olla valmis äkilisteks muutusteks. Ole uuele avatud – olgu siis tegu uute tööülesannete või üldse uute võimalustega.

Säilita isiklikku tempot, ära lase end välistel asjaoludel stressilõksu meelitada. Nõnda väldid ka keskendumisraskusi.

Põnevaid pakkumisi võib tulla eriti maikuus, kuid üht-teist võib jääda ka sügisesse. Õnnemängudega ära sel aastal katsetama hakka, sind viivad edasi vaid rohked ideed ja tõhus töö.

Armastus

Püsisuhtes olevatel Amburitel seisab ees otsustav aasta – nüüd selgub, kas praegune suhe on ka tugevale alusele rajatud või on tegu vaid õhulossiga.

Võib juhtuda, et argipäevane tõsidus kipub romantikat varjutama. Suhetes on olulisteks märksõnadeks truudus ja usaldus. Saab selgeks, kui palju kumbki suhtepool teineteise jaoks olemas on ning kui palju ollakse valmis vastutust võtma.

Mängu sekkuv Uraan toob kaasa värskeid tuuli ja uusi kogemusi. Kes mõtteis kõrvalhüppe teemaga on mänginud, peab arvestama, et suure tõenäosusega jääb ta vahele.

Muuda oma igapäevasuhted vaheldusrikkamaks ning suhtle sõpradega tihedamini. Pea meeles, et rohi ei ole seal teisel pool rohelisem…

Vallalistele toob uus aasta mitmeid kirglikke suhteid, kuid millegi tõsisema jaoks tuleb enne takistused teelt kõrvaldada.

Aasta algus tuleb särisev ning ka aprill on soodus aeg rahva hulka minemiseks. Septembrit võiks pidada aasta kõige harmoonilisemaks kuuks.

Tervis

Marsi positiivne mõju tiivustab sind juba jaanuaris ja veebruaris. Sel ajal ei tundu ükski mägi sulle liiga kõrge ega ükski tee liialt pikk. Kahmad ka kõige tülikamal ülesandel optimistlikult sarvist.

Eelnevale vaatamata oleks mõistlik oma piire tunnetada. Liiga palju on alati liiga palju.

Luba endale rohkem puhkehetki, et närve säästa ja väärtuslikku energiat koguda. Tervise ja heaolu osas saad ise kõige rohkem ära teha.

Juulis ja augustis pööra oma kehale rohkem tähelepanu. Võib juhtuda, et oled end juba pikemat aega üle koormanud või kehaliselt nõrgemaks jäänud. Abi saad sobivast vitamiinikuurist ja korralikust puhkusest.

Detsembris on sul jälle rohkem energiat ning võid nii mõndagi otsast alata.

KALJUKITS

Töö ja karjääri osas paiknevad tähed sinu jaoks väga soodsalt – ning seda terve aasta vältel! Sulle tehakse pakkumisi või avaneb võimalusi, mis tõotavad märgatavat tööalast arengut.

Sama soodne on olukord ka igasugu õppimise, reisimise ja täiendamise osas. Kui on midagi, mis sulle ammu huvi on pakkunud, on just nüüd õige aeg sellega tegeleda.

Ka majanduslikult terendab mitmeid võimalusi, mis sinu varanduslikku seisu parandada võivad. Võib-olla palgakõrgendus?

Juunis jõuab Pluuto sinu tähemärki, mistõttu on just kuu esimesed päevad sobivad eriti suurteks väljakutseteks.

Raha suhtes oled terve aasta jooksul õnneliku käega. Eriti soodsad perioodid langevad kevadele ja sügisele. Niivõrd hea tähtede seisu puhul pole ka ime, kui sulle mõni võit sülle peaks langema.

Igal juhul – kasuta aastat maksimaalselt, sest juba järgmisel, 2009. aastal, on see õnnis põli möödanik.

Anna töös oma parim, nii oma tegevuse, kompetentsi kui juhtimisoskuste osas. Sinu poole vaadatakse austusega ning sind respekteeritakse.

Kokkuvõttes: suurepärane aasta ja palju arenguvõimalusi.

Armastus

Armuõnn naeratab sulle eriti lahkelt veebruaris, märtsis ja mais. Jupiter aitab sul esile tuua oma päikselist poolt ning sinu häid omadusi nagu suuremeelsus, sarm, heasüdamlikkus ja rõõmsameelsus.

Kuhjade viisi kõike seda ning muutudki vastassoole väga ahvatlevaks. Kauaaegsed paarid võivad kogeda uusi kirgastavaid hetki ning vallalisi võib armujumala nool tabada otse südamesse. Siis on üksiolekul lõpp ning algab hoopis uus ajajärk – juba kahekesi.

Naudi elu ja armastust, ole avatud oma tunnetele ja partnerile ning mitte midagi ei saagi valesti minna. Sa lihtsalt naudid seda imepärast ja õnnelikku armastuseaastat.

Kuigi suvel võib armutaevas ka pisut muutlik olla, särab päike suurema osa ajast kõrgel-kõrgel.

Tervis

Ka tervise pärast ei pea sa uuel aastal sugugi muret tundma. Sind kaitseb hiiglane Jupiter ise.

Vaatad enamjaolt optimistlikult ja heatujuliselt tuleviku suunas. Tunned end elujõulise ja tugevana. Et mitte eufooriasse sattuda, pea meeles, et tervislik toitumine ja mõõdukal hulgal sporti hoiab sind hoogsa ja liikuvana.

Saturn aitab sul elus vajalikke ümberkorraldusi teha ning toob kaasa turvatunde. Märtsis ja aprillis on isegi hea, kui pisikesed pinged sul mõtteid korrastada aitavad.

Tervise osas on kõige paremateks kuudeks juuli, august, oktoober ja november. Neil kuudel on põhjust särada ka spordis.

VEEVALAJA

Aasta algab jõuliselt. Julgus ja tegutsemishimu saavad vääriliselt tasutud.

Ärisuhetes võib ette tulla arusaamatusi, mistõttu tuleks käsilolev teema korralikult selgeks rääkida ning mitte kui kass ümber palava pudru keerutada.

Aprillis on Merkuur, Veenus ja Päike Veevalaja jaoks mõnusalt sõbralikus asendis. Sul on palju uusi ideid ning sinu nooruslikult värske veetlus muudab sind kütkestavaks. Taolises õhkkonnas kulgeb nii töö kui ka koostöö väga sujuvalt.

Juunis on hea aeg karjääri edendamiseks. Nii siis kui terve aasta jooksul peaksid usaldama oma võimeid ja läbirääkimisoskusi, sest õnnemängu ja "udutamisega" sind tõsiselt ei võeta.

Septembris lõikad seda, mida oled külvanud. Pole üldse võimatu, et teatud sorti "tasu" sulle sülle kukub.

Aasta viimasel veerandil võib töö pisut häiritud olla. Salajane võimuvõitlus või erinevad väärtushinnangud muudavad harmoonilise koostöö keeruliseks. Kõige parem, kui suudad konfliktid kohe selgeks rääkida, mitte lasta neil teravaks areneda.

Armastus

Jaanuar ja märts on armuasjades parimateks kuudeks. Just sel perioodil läheb sinu armuelu jälle hooga käima. Sinust kiirgab positiivset sära ning sinu emotsionaalsus on kaasakiskuv.

Kevad kogub armutaevasse pilvekesi. Ehk on viga partneris, kes jätab sulle vähe hingamisruumi…

Juunis saabub suhetesse argipäev, kuid moodustad oma kallimaga jätkuvalt väga hea meeskonna.

September lubab jälle pisut kiresädemeid ning sind võib haarata vallutuskihk. Kui igavus on sinu suhtesse kanda kinnitamas, pole ju paha mõne uue võrgutusvõttega katsetada.

Sügises on rohkelt spontaansust, tormakust ja kirge. Veenus muudab sind atraktiivseks ja kingib sulle vastupandamatut sarmi. Eriti palju kasu on sellest neil, kes alles partneriotsingul.

Tervis

Jaanuar ja veebruar kihutavad sinu energiakõvera tõelistesse kõrgustesse. Märtsis ja aprillis kulged rohkem säästurežiimil, mistõttu oleks targem raskemad tööd edasi lükata või delegeerida. Liialdamisega teed vaid endale karuteene.

Maikuuks on jõuvarud taastunud ning saad ära teha need asjad, mis varem tegemata jäänud. Nüüd on ka hea aeg sportlikeks ettevõtmisteks.

Head kuud on ka september ja detsember, vahepealsel ajal on targem vähem rabeleda ning ajal enda kasuks töötada lasta.

Suvi tuleb "hea keskmine". Saad rohkem nautida mugavusi ning lõõgastust leiad kalli inimese käte vahel. Lase end julgelt lõdvaks ning naudi tundehetki – see annab jõudu ja elule värvi.

KALAD

Jaanuar ja ka terve aasta algab enese kehtestamisega, pead nimelt valmistuma oma seisukohtade läbisurumiseks. Ära lase end ebaõiglaselt kohelda. Sul on niigi käed-jalad tegemist täis. Veebruaris võib sind oodata ees millegi parandamine või remont koduses majapidamises.

Märts toob kaasa sisemise pingeseisundi. Ühelt poolt ei taha sa oma turvalist elu ohtu seada, teisalt veab sind vägisi uutele kallastele. Ehk õnnestub sul leida kuldne kesktee – viies sisse mõned uuendused praeguses töös. Olgugi, et nendega võib kaasneda rohkem vastutust, kingib see sulle ühtlasi ka rohkem rahulolu.

Aprillis kasvab koos kevadlilledega ka sinu eneseusaldus ning – etskae – soov eksperimenteerida. Sa katsetad meelsasti uute töövõtete või süsteemidega, samuti on sul oskus ümbritsevaidki kaasa haarata, neid motiveerida. Sinu motoks sel perioodil võiks olla: küll me sellega hakkame saame.

Mais-juunis tuleks inimesi kohelda õrnemalt, kas või sametkinnastes, eriti teisi naissoost tegelasi. Emadel seisab ees emotsionaalselt eriti intensiivne aeg.

Kindlasti on üheks selle aasta mõjutajaks Saturn, mille intensiivsus sõltub juba igaühe täpsest sünniajast. Peamine on end mitte ümbritsevatele mõjudele allutada, vaid isiklikku tegevusvabadust õigesti hinnata. Kui asi pole õige, tuleb kindlalt "ei" öelda.

Armastus

Sinu südameasjad on haripunktis selle aasta märtsis, mais, augustis ja oktoobris. Saad nüüd teada kõike, mida sa veel armastusest ja erootikast ei teadnud. Ebatavalised flirdid, juhuslikud kohtumised… ning sinu süda on kadunud, liigagi kergelt, kuid mitte vastumeelselt.

Liiga kerge vallutus sulle küll erilist pinget ei paku, sa vajad tõelist väljakutset. Sind köidavad eelkõige elukogenud mehed. Seda aastat võiks nimetada ka omamoodi eksami-aastaks, sest sa ei loo ühtegi suhet kergekäeliselt, mis annab lootust nende pikemaajalisele jätkumisele.

Pane aga tähele: võib juhtuda, et sul on nii palju muid kohustusi, et eraelu jääb unarusse. Ära unusta, et ka kõige hoolsamal inimesel on õigus puhkusele ja armastusele.

Tervis

2014. aastal oleks mõistlik oma tervisele rohkem tähelepanu pöörata. Suhtu oma jõuvarudesse säästlikult.

Kuna oled terve aasta suhteliselt stressialdis, tuleks leida tasakaal pinge ja lõdvestuse vahel. Õige treeningu ja liikumisega saad paha tuju kergesti seljatada, peamine – palju värsket õhku! Ka sinu hingeseisund saab tuge eelkõige loodusest.

Vältida tuleks nii liigset laisklemist kui ka liigagarat treeningut. Koormuse vähendamiseks võiksid loobuda kõikidest töödest, mis ei kuulu sinu kompetentsi.

Erilist tähelepanu pööra eeloleval aastal oma seljale ja põlvedele.